Müşteri deneyimi yönetiminde farklı dillerde ihtiyacınıza uygun çözümlerle müşterilerinize hizmet sunma şeklinizi değiştiriyoruz

Sürdürebilir başarı sağlamak için gerekli olan dayanıklılık, çeviklik ve esneklik ile en kapsamlı çözüm yelpazesini ve yenilikçi hizmet modellerini sunuyoruz.

Cloud Campus

"Her yerde çalışan", coğrafi sınırları ortadan kaldıran, iş esnekliğini ve hızını artıran sanal ekipler. Online işe alımlardan başlayarak çalışanlarınızın profesyonel ve kişisel gelişimlerinin, eğitimlerinin, ekip olarak çalışmalarının, müşteri etkileşimlerin, kalite kontrollerinin ve veri güvenliğinin bulutta var olan tek bir merkezden gerçekleştirildiğini hayal edin. Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar iş ortaklarımız da Cloud Campus Hub adı verilen merkezlerimiz üzerinden etkileşim uzmanlarımızla istedikleri anda etkileşim kurabiliyorlar.

Offshoring ve Nearshoring

Operasyonlarımızı dünya çapında aynı standartlarda sunuyor, tutarlılık ve yüksek kalite sağlıyoruz. Çok dilli müşteri deneyimi hizmetleri için yurtdışı çözümlere göre Türkiye’den daha uygun maliyetli operasyonlar sunuyoruz.

Onshoring

İhtiyacınız olan dış kaynak hizmetlerini, müşteri deneyiminde dünya lideri Teleperformance ile çalışmanın avantajlarıyla Türkiye’deki kampüslerimizden sunuyoruz.